top of page
_DSF0136.JPG
Autobus
IMG_0326.HEIC
dzień poza miastem

   Dzień poza miastem, to alternatywa dla kolejnego dnia szkoły. Oferta skierowana jest warszawskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Imprezy odbywają się na polu biwakowym CHILLZONE w Starym Miastkowie (80 km z centrum Warszawy- trasa S17).

   W wyznaczone przez Was miejsce podstawiamy nasz autokar. Wyjazd w godzinach 7.30-7.40 tak aby sprawnie wydostać się z miasta. Ok. godz 9.00 jesteśmy na miejscu gdzie przejmują Was nasi instruktorzy. Spędzicie z nami 5 aktywnych godzin, gdzie program dostosujemy do wieku i możliwości psychomotorycznych uczestników. Szacowany powrót do Warszawy- godzina 16.00.

Wycena:

Grupa 41-50 uczestników - 130 zł/ osoba

Grupa 30-39 uczestników - 150 zł/ osoba

Grupa 20-29 uczestników - 170 zł/ osoba

Cena obejmuje: 

VAT, ubezpieczenie, transport, opiekę instruktora, realizację programu, ognisko z kiełbaskami, wodę.

Dowiedz się więcej:

  • Facebook

Chillzone - bliżej natury.

Nasz przewoźnik- UTJW 

IMG_4274.JPG
2015_06_01_CHILLZONE_MIASTKÓW_KOŚCIELNY.jpg

Poniżej przykładowy pomysł na program. Chętnie spersonalizujemy go pod Wasze potrzeby. 

 

sportowy dzień

IMG_0745.JPG
IMG_9212.JPG

   Program oparty na grach i zabawach wybranych dyscyplin sportu oraz grach i zabawach team buildingowych. W zależności od wieku uczestników impreza odbywa się w całości na naszym polu biwakowym bądź część programu realizowana jest w lesie.

* INO- bieg na orientację oparty na pracy z mapą.

* Bumper ball- pneumatyczne kule. Zabawa, która pozwala wywrócić świat do góry nogami. Mecz piłki nożnej z nieoczekiwanymi zwrotami akcji i wywrotkami, ludzkie kręgle czy po prostu freestyle.

* Archery tag- gra sportowa z wykorzystaniem umiejętności strzelania z łuków. Grę poprzedza szkolenie.

* Rugby Tag- doskonała alternatywa dla najbardziej kontaktowego sportu drużynowego. Dynamiczna gra oparta na zasadach gry w rugby z ograniczoną kontaktowością.

* Gry i zabawy w lesie (flagi, poczta polowa, skradanie itp.)

gotów
46.jpg
17.jpg

      Dzien rozpoczynamy od sportowej rozgrzewki. W zlaeznosci od liczby uczestników oraz warunków atmosferycznych rozgrzewka odbywa się na terenie pola biwakowego bądź w lesie. Po rozgrzewce rozpoczynamy szkolenie paintabllowe. Dla uczestników przygotujemy turniej paintballowy z pakietem 300 kulek na osobę. w trakcie trwania turnieju płonie ognisko, przy którym można upiec kiełbaskę. Jeśli czas na to pozwoli wszystkich, którzy będą mieli dodatkowe pokłady energii, zaprosimy do rywalizacji sportowej na boisku (archery tag, rugby tag, siatkówka plażowa, frisbee ultimate; to tylko kilka propozycji). 

W razie pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Piotr:

+48 698 644 148

Karol:

+48 502 150 729

bottom of page