top of page

kids camp

 POLEWICZ 2023

TERMIN:  17.07.-20.07.2024

Rezerwacje startują 1.01.2024 r.

Kids Camp to doskonała okazja na pierwszą próbę usamodzielnienia Waszych pociech. Czterodniowy biwak z trzema noclegami kierujemy do dzieci, które mają obawy przed pierwszą w pełni samodzielną przygodą. Kids Camp to także doskonała okazja do sprawdzenia czy na takie wydarzenie są gotowi rodzice co wbrew pozorom nie wydaje się, aż tak oderwane od rzeczywistości. Program wypełniony po brzegi, tak aby dzieciaki nie miały czasu na tęsknoty. Podczas biwaku o prawidłowy przebieg programu, bezpieczeństwo i wszelkie inne sprawy zadbają nasi instruktorzy i wychowawcy. Wszystko to dziać będzie się w magicznym miejscu jakim jest stanica harcerska w Polewiczu. Piękno sosnowego lasu przeplata się tam z urokami rzeki Wilgi, której walory postaramy się dokładnie poznać.

 

Uczestnicy zakwaterowani zostaną wyłącznie w domkach kempingowych. W każdym domku zamieszka także wychowawca, którzy w każdej chwili będzie gotowi do pomocy z problemami, także i tymi, które swoje podłoże mają gdzieś głębiej w serduszku.

W programie m.in.:

* splatmaster

* spływ kajakowy Wilgą

* podstawy woodcraftu
* dzienne terenowe
* zajęcia wspinaczkowe
* bamber ball
* turniej archery tag

* gry świetlicowe
* zajęcia team-buildingowe

 

Na naszym obozie nie może zabraknąć także dobrego chillowania. Kino pod chmurką, gitarowe jam session, wieczory spędzone przy kręgu ogniskowym, to tylko kilka z pomysłów na regenerację organizmu w przerwach między zajęciami.

BAZA

IMG_7273
IMG_7255
IMG_7295
IMG_7334
IMG_7251
IMG_7310
IMG_7287
IMG_7371
IMG_7328
IMG_7313
IMG_7368

Stanica Harcerska POLEWICZ znajduje się w gminie Wilga , 20 km od miejscowości Garwolin i 60 km od Warszawy.  Na condzień siedziba garwolińskiego Hufca ZHP. Nasza baza położona jest w otoczeniu lasu sosnowego i rzeki Wilgi. Na terenie stanicy znajduje się także krąg ogniskowy, bez którego nie może się odbyć żadne biwakowanie. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w drewnianych domkach letniskowych.  Domki posiadają trzy pomieszczenia z łóżkami piętrowymi. W namiotach zakwaterowani zostaną uczestnicy grupy starszej. Toalety oraz prysznice znajdują się w dużym budynku sanitarnym. Ośrodek posiada własne zaplecze kuchenne. Do dyspozycji uczestników pozostaje również obszerna jadalnia spełniająca również rolę świetlicy. Ważnym miejscem jest również poddasze świetlicy. Miejsce idealne na wszelkiego rodzaju gry i zabawy integracyjne czy projekcje filmowe. Polewicz to doskonałe miejsce do rozgrywania gier terenowych oraz paintballowych.

KOORDYNATORZY

PIOTR DOMAŃSKI 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Trener piłki nożnej, instruktor windsurfingu oraz pływania. Pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi zdobywał w Harcerstwie, współorganizując wypoczynek dla 154 Garwolińskiej Drużyny Harcerskiej i Zuchowej. 

KAROL BOGUSZ

Absolwent Uniwersytetu Medycznego, kierunek fizjoterapia. Pilot wycieczek. Trener piłki nożnej. Pracy z dziećmi oraz młodzieżą uczył się działając jako instruktor ZHP w 4 szczepie Adventure w Garwolinie. Dodatkowo nadal dokształca się podczas specjalistycznych kursów czy m.in. studiów podyplomowych z Integracji Sensorycznej.

* Wypoczynek zgłoszony i nadzorowany przez Kuratorium Oświaty

Cena obejmuje:

CENA: 850 PLN

* Zakwaterowanie w domkach kempingowych

* Wyżywienie 4 razy dziennie

* Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno – instruktorskiej

* Opiekę medyczną-  lekarz na telefon

* Realizację programu

* Nagrody i upominki

* Ubezpieczenie  NNW

REZERWACJE

Rezerwacji prosimy dokonywać poprzez formularz on-line, dostępny poniżej po naciśnięciu przycisku "REZERWUJ". 

 

Wpłaty prosimy dokonywać na konto po otrzymaniu od nas potwierdzenia rezerwacji. Zaliczka w wysokości  300 zł płatna do 7 dni od daty otzrymania od nas dokumentów obozowych. Pozostała część do dnia 08.06.2024 r. 

 

Nr konta: 77 1240 6410 1111 0010 7816 9983, tytułem: "KIDS CAMP 2024 - imię i nazwisko uczestnika

REZERWUJ

W razie pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji!
 

 

Karol:

+48 502 150 729

 


 

Piotr:

+48 698 644 148

bottom of page