top of page
imprezy okolicznościowe dla dzieci i młodzieży
_DSF0819.JPG
_DSF0822.JPG
_DSF0707.JPG

      Organizatorem urodzin jest Stowarzyszenie Aktywna Strefa z siedzibą w Miastkowie Kościelnym. Imprezy odbywają się na polu biwakowym CHILLZONE w Starym Miastkowie. Do dyspozycji uczestników przygotowane są: boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, miejsce do odpoczynku z leżakami i hamakami w cieniu drzew.

Sportowy Jubileusz

Czas trwania: 4 h

_DSF0015.JPG
_DSF0076.JPG

   Program oparty na grach i zabawach wybranych dyscyplin sportu oraz grach i zabawach team buildingowych. W zależności od wieku uczestników impreza odbywa się w całości na naszym polu biwakowym bądź część programu realizowana jest w lesie. Realizujemy także program w wybranym przez organizatora miejscu. 

Urodzinowy Frag

Czas trwania: 4 h

_DSF0146.JPG
_DSF0159.JPG

   Urodziny z nutką extremum. Uczestnikom zaproponujemy zmierzenie się w profesjonalnej potyczce paintballowej. Rozgrywkę poprzedzi szkolenie. Dla każdego uczestnika przewidziany jest pakiet 250 kulek. Grę paintballową rozgrzewką w formie zabaw team- buildingowych.

Poszukiwacze Skarbu

Czas trwania: 5 h

_DSF0105.JPG
_DSF0136.JPG

   Wyrusz z nami w pełną wrażeń i wymagających współpracy zadań grę terenową. Potrzebne będzie dobre nastawienie, współpraca w grupie, dobra orientacja w terenie. Na naszych małych odkrywców czeka skarb. Tylko od nich zależy, czy trafi w ich ręce.

    

Poszukiwacze Skarbu + Urodzinowy Frag

Czas trwania: 5 h

45.jpg

Dzień rozpoczynamy od poszukiwania ukrytego w lesie skarbu. Trudne zadania, orientacja w terenie
i przede wszystkim widok tajemniczego skarbu sprawią, że emocje sięgną zenitu. Aby zbyt szybko nie opadły, a ten dzień został w pamięci wszystkich gości na długo, to po powrocie z lasu stoczymy wielką paintballową bitwę!

Cena każdej opcji obejmuje: opiekę instruktora, realizację programu, wynajęcie pola biwakowego na wyłączność, ognisko z kiełbaskami, wodę.

Tort: wycena indywidualna

Catering: wycena indywidualna

Dodatkowy instruktor: 300 zł

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 200 zł zaliczki na poniższe konto:  

BANK PEKAO S.A.: 77 1240 6410 1111 0010 7816 9983

W tytule: imię i nazwisko osoby rezerwującej, data i godzina rezerwacji, numer telefonu kontaktowego.

bottom of page