top of page

rodzinny biwak

 POLEWICZ 2023

TERMIN:   16.07.-19.07.2023

* zwrot zaliczki w przypadku odwołania biwaku ze względu na stan epidemiologiczny

Rodzinny biwak to propozycja na aktywne spędzenie czasu w gronie najbliższych oraz nowo poznanych osób. Cztery dni, trzy noclegi, tysiące kalorii spalonych podczas naszych aktywnych zajęć, dziesiątki mniej lub bardziej udanych „wykonów” największych ogniskowych przebojów. Oczywiście wszystko to w klimacie biwaku ze śpiworem, latarką i zapachem leśnej przygody. 

 

Uczestników naszego wydarzenia w zależności od wieku kwaterujemy w domkach kempingowych bądź namiotach. Istnieje możliwość zakwaterowania dziecka w oddzielnym domku/ namiocie niż rodzice. W ciagu dnia część zajęć dostosowana będzie do wieku uczestników. Będą także bloki, w których odnajdzie się cała rodzina. 

W programie m.in.:

* paintball dla dorosłych i młodzieży

* splatmaster dla dzieci 

* spływ kajakowy Wilgą

* podstawy woodcraftu
* bieg na orientację

* nocna gra terenowa
* zajęcia wspinaczkowe
* bamber ball
* turniej archery tag
* blok sportów do wyboru

* gry świetlicowe
 

Na naszym obozie nie może zabraknąć także dobrego chillowania. Kino pod chmurką, gitarowe jam session, wieczory spędzone przy kręgu ogniskowym, to tylko kilka z pomysłów na regenerację organizmu w przerwach między zajęciami.

BAZA

IMG_7273
IMG_7255
IMG_7295
IMG_7334
IMG_7251
IMG_7310
IMG_7287
IMG_7371
IMG_7328
IMG_7313
IMG_7368

Stanica Harcerska POLEWICZ znajduje się w gminie Wilga , 20 km od miejscowości Garwolin i 60 km od Warszawy.  Na condzień siedziba garwolińskiego Hufca ZHP. Nasza baza położona jest w otoczeniu lasu sosnowego i rzeki Wilgi. Na terenie stanicy znajduje się także krąg ogniskowy, bez którego nie może się odbyć żadne biwakowanie. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w drewnianych domkach letniskowych oraz namiotach.  Domki posiadają trzy pomieszczenia z łóżkami piętrowymi. W namiotach zakwaterowani zostaną uczestnicy grupy starszej. Toalety oraz prysznice znajdują się w dużym budynku sanitarnym. Ośrodek posiada własne zaplecze kuchenne. Do dyspozycji uczestników pozostaje również obszerna jadalnia spełniająca również rolę świetlicy. Ważnym miejscem jest również poddasze świetlicy. Miejsce idealne na wszelkiego rodzaju gry i zabawy integracyjne czy projekcje filmowe. Polewicz to doskonałe miejsce do rozgrywania gier terenowych oraz paintballowych.

KOORDYNATORZY

PIOTR DOMAŃSKI 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Trener piłki nożnej, instruktor windsurfingu oraz pływania. Pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi zdobywał w Harcerstwie, współorganizując wypoczynek dla 154 Garwolińskiej Drużyny Harcerskiej i Zuchowej. 

KAROL BOGUSZ

Absolwent Uniwersytetu Medycznego, kierunek fizjoterapia. Pilot wycieczek. Trener piłki nożnej. Pracy z dziećmi oraz młodzieżą uczył się działając jako instruktor ZHP w 4 szczepie Adventure w Garwolinie. Dodatkowo nadal dokształca się podczas specjalistycznych kursów czy m.in. studiów podyplomowych z Integracji Sensorycznej.

* Wypoczynek zgłoszony i nadzorowany przez Kuratorium Oświaty

Cena obejmuje:

* Zakwaterowanie w domkach kempingowych oraz namiotach

* Wyżywienie 4 razy dziennie

* Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno – instruktorskiej

* Opiekę medyczną-  lekarz na telefon

* Realizację programu

* Nagrody i upominki

* Ubezpieczenie  NNW

REZERWACJE

Rezerwacji prosimy dokonywać poprzez formularz on-line, dostępny poniżej po naciśnięciu przycisku "REZERWUJ".

Wpłaty prosimy dokonywać na konto po otrzymaniu od nas potwierdzenia rezerwacji. Zaliczka w wysokości  300 zł płatna do 7 dni od daty otzrymania od nas dokumentów obozowych. Pozostała część do dnia 08.06.2023 r. 

 

Nr konta: 77 1240 6410 1111 0010 7816 9983, tytułem: "RODZINNY BIWAK 2023 - imię i nazwisko uczestnika, data turnusu

REZERWACJE od 1.01.2023

W razie pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji!
 

 

Karol:

+48 502 150 729

 


 

Piotr:

+48 698 644 148

bottom of page