Kajakiem po Wildze 2020

 Jest nam niezmiernie miło poinformować o prawdziwej turystycznej bombie czyli rozpoczęciu drugiej edycji projektu „Kajakiem po Wildze”. Jest to cykl spływów kajakowych nasz lokalną przyrodniczą perłą a więc rzeką Wilgą. Tegoroczna edycja różni się od poprzedniej tym, że w tym roku spływy przeznaczone będą dla nie tylko grup zorganizowanych ale również dla osób indywidualnych. Nasze przedsięwzięcie nie byłoby możliwe gdyby nie współfinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu, za co z tego miejsca dziękujemy. W nasz projekt aktywnie włączyły się również lokalne jednostki samorządu terytorialnego. Dziękujemy za wsparcie finansowe ze strony partnera projektu „Kajakiem po Wildze”, gminy Wilga oraz za objęcie wydarzenia patronatem honorowym gminom Garwolin, Górzno oraz Miastu Garwolin. Już w najbliższą niedzielę 26.07 o godz. 16:00 nadarzy się okazja wzięcia udziału w spływie organizowanym na trasie Rębków-Stoczek. Sam spływ potrwa ok 1,5-2h. Warto nadmienić, iż Wilga to rzeka o naprawdę wysokim poziomie walorów przyrodniczych. Zachwycają się nią osoby przyjezdne a jednak wielu mieszkańców naszego powiatu nie miało okazji poznać Wilgi z perspektywy kajaku. Nasz projekt ma na celu popularyzację tej pięknej rzeki. 

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w spływie zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 502150729 w celu zapisania się na listę uczestników. Liczba miejsc ograniczona! Zachęcamy również grupy zorganizowane do kontaktu i rezerwowania poszczególnych spływów. 

 

Stowarzyszenie Aktywna Strefa w swojej codziennej działalności zajmuje się propagowaniem aktywności fizycznej poprzez różne formy. Zapraszamy Państwa do poznania czym tak naprawdę jest Aktywna Strefa. Więcej informacji o nas znajdziecie Państwo na stronie aktywnastrefa.com oraz naszym profilu w serwisach Facebook i Instagram.

  • Facebook

Terminy spływów:

1. 26.07.2020- zapisy otwarte Rębków-Stoczek

  • Facebook Social Icon